فروشگاه اینترنتی مد برتر فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه تولید و پخش پوشاک زنانه از سال ۱۳۹۸ آغاز نموده است.
مد برتر با توجه به درک صحیح از نیازهای مشتریان خود و با استفاده از بروزترین مد لباس همراه با تولید محصولات با کیفیت داخلی اقدام به همکاری با برترین برندهای دنیا مثل زارا ، مانگو ، اچ اند ام و …در جهت بالا بردن تنوع محصولات خود و مطابقت دادن محصولات خود با همه سلایق نموده است.که این امر موجب صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان محترم خود شده است

خرید همراه با درآمدزایی

مد برتر در راستای حمایت از مشتریان خود تصمیم برآن گرفته است تا به حذف هزینه های تبلیغات و با حذف واسطه های تجاری کالای با کیفیت تولید شده را مستقیم بدست مصرف کنندگان نهایی برساند از این رو کلیه هزینه های صرفه جویی شده در این راستا را بین مشتریان خود به صورت زیر پرداخت می نمایید.

نکته مهم : سود هایی که به شما و افراد علاقمند دیگر در این سیستم تقدیم می گردد، روی قیمت کالا ها کشیده نشده است. بلکه هزینه هایی هستند که به جای صرف شدن در روش های تبلیغات و بازاریابی متعارف، به طور مستقیم به شما خریداران سایت و همکاران فروش سایت تقدیم می شوند و بر اساس زیر محاسبه می گردد:

نرخ سود و نحوه محاسبه آن

۱. کد تخفیف معرف : بعد از انجام ثبت نام به عنوان همکار فروش تایید آن از سمت مدیریت سایت که به شرط انجام حداقل یک خرید از سایت انجام خواهد شد، به شما یک کد معرف و همچنین یک لینک بازاریابی تعلق خواهد گرفت. دوستان شما که توسط شما به این سیستم معرفی شده باشند با ارائه کد معرف میتوانند از ۲% تخفیف در هر خرید خود بهره مند شوند و علاوه بر آن نیزجزء زیر مجموعه شما نیز قرار خواهند گرفت.

به خاطر داشته باشید پس از کسب کمیسیون ها در سیستم بازاریابی وب سایت، برای تسویه حساب لازم است تا خود شما نیز حداقل یک خرید از داشته انجام داده باشید. همچنین تنها یک خرید برای تمامی تسویه حساب های بعدی کافیست و خرید های بعدی شما به میل شما خواهد بود و ضروری نیستند.

۲. درآمد حاصل از فروش Level-1 : این پاداش بدون هیچ پیش شرطی به میزان ۷% از فروش در Level-1 پرداخت می گردد و شامل مواردی است که شما مستقیما به فروشگاه معرفی کرده اید. مانند تصویر ذیل.

معرفی از طریق لینک بازار یابی و یا کد معرف صورت میگیرد. تنظیمات کاملا حرفه ای برای تنظیم تبلیغات خود در Level-1 و Level-2 در اختیار خواهید داشت.

۳. درآمد حاصل از فروش Level-2 : این پاداش بدون هیچ پیش شرطی به میزان ۴% از فروش در Level-2 پرداخت می گردد. سطح دوم اشخاصی هستند که زیر مجموعه های درجه دوم شما هستند، مانند تصویر ذیل.

به خاطر داشته باشید سیستم دو بار دو روز کمیسیون ها را محاسبه می نماید و سپس در پروفایل شما به نمایش درخواهد آورد. بنابراین برای محاسبه و نمایش آن بایستی پس از خرید تا سقف ۱۲ ساعت صبر کنید تا در سیستم محاسبه و در حساب کاربری شما به نمایش در آیند.

مثال ۱ از نحوه کسب در آمد از سایت مد برتر

فرض میکنیم شما ۸ نفر از دوستانتان را به این سیستم معرفی نموده ایدو هر کدام از این افراد نیز ۸ نفر را به این سیستم معرفی کرده اند. فرض میکنیم هر فرد از این مجموعه در یک بازه ۳۰ الی ۴۰ روزه مبلغ ۶۰۰،۰۰۰ تومان خرید کرده است. حال میخواهیم در آمد شما و دوستانتان شما در Level 1 را محاسبه کنیم:

سود حاصل از Level 1:

تومان ۳۳۶،۰۰۰ = ۷% * ۶۰۰،۰۰۰ * ۸

سود حاصل از Level 2 :

تومان ۱،۵۳۶،۰۰۰ = ۴% * ۶۰۰،۰۰۰ * ۸ * ۸

کل سود دریافتی شما از سیستم معرفی و بازاریابی سایت : 

تومان ۱،۸۷۲،۰۰۰

دوستان شما در Level 1 که اقدام به خرید ۶۰۰،۰۰۰ تومان کرده اند، بدون در نظر گرفتن سود و دریافتی از خرید های Level 2 خودشان مبلغ ۳۳۶،۰۰۰ تومان به عنوان پاداش نیز دریافت کرده اند.

با یک محاسبه ساده ریاضی متوجه میشویم که در این سیستم نه تنها شما کالای با کیفیت را با قیمت مطلوب دریافت می نمایید، بلکه میتوانید به راحتی و بدون نیاز به خرید مجدد از سیستم برای خود و دوستان و آشنایان خودتان کسب در آمد ثابت ماهیانه داشته باشید.

مثال ۲ از نحوه کسب در آمد از سایت مد برتر

فرض میکنیم شما انسانی با روابط عمومی بالا باشید و میتوانید ۱۴ نفر از دوستانتان را جهت خرید به این سیستم معرفی نمایید ولی آنها به طور مستقیم فقط ۶ نفر را به این سیستم جهت خرید کالا معرفی کنند و در یک بازه ۳۰ الی ۴۰ روزه هر فرد به طور متوسط مبلغ ۱،۰۰۰،۰۰۰ تومان خرید انجام می دهد. حال میخواهیم سود شما و دوستان شما را از این خرید ها بررسی کنیم:

سود شما از Level 1 :

تومان ۹۸۰،۰۰۰ = ۷% * ۱،۰۰۰،۰۰۰ * ۱۴

سود شما از Level 2 :

تومان ۳،۳۶۰،۰۰۰ = ۴% * ۱،۰۰۰،۰۰۰ * ۶ * ۱۴

سود شما از خرید های مذکور ۴،۳۴۰،۰۰۰ تومان می باشد.

بدیهی است هر چه تعداد افرادی که جهت خرید به این سیستم معرفی نمایید بیشتر باشد، پاداش شما و دوستان شما نیز بیشتر خواهد بود.

قوانین ثبت نام و استفاده از سیستم همکاری در فروش

  1. هر شخصی امکان ثبت نام در سایت به عنوان همکار فروش را خواهد داشت. هم مشتریان گرامی که تمایل به انجام فعالیت های بازاریابی و کسب در آمد دارند و هم سایر افراد و متخصصین بازاریابی.
  2. سقف سود و مبلغ سود و زمان بندی پرداخت از سیستم بازاریابی، معرفی و همکاری در فروش بر اساس شرایط مندرج در برگه راهنما می باشد.
  3. مد برتر این حق را برای خود محفوظ می‌داند که بر اساس شرایطی که خود تشخیص می دهد، در هر زمان که لازم بداند اقدام به انجام تغییرات لازم و یا حذف سیستم همکاری در فروش نماید. بدیهیست که هر زمان چنین تصمیمی گرفته شود، کلیه تسویه حساب ها تا آن زمان مانند قوانین گذشته انجام خواهند گرفت. در حال حاضر تصمیم ما بر تداوم همیشگی این سیستم می باشد. ما به برد دو جانبه می اندیشیم.
  4. ارسال اطلاعات دقیق کاربری، تصویر و شماره ملی، شماره حساب و سایر اطلاعات موجود در فرم ها ضروریست. همچنین مسئولیت صحت اطلاعات بر عهده کاربران می باشد.
  5. شماره حساب های اعلام شده صرفا بایستی به نام کابر ثبت نام شده و با تطبیق کامل نام و نام خانوادگی و کد ملی باشد و حساب به نام اشخاص غیر رسیدگی نخواهد شد.

چنانچه به شرایط فوق موافق هستید و تمایل دارید وارد دنیای بازاریابی حرفه ای شوید و کسب درآمد خوبی داشته باشید، ثبت نام کنید: